Müşteri Yorumları

Asaf Turizm olarak bütçenize uygun umre turları organize ediyoruz.

Müşteri Yorumları

Siz De Yorumunuzu Bırakın

 


 

ASAF turızm ile iki sene üstüste 14 günlük umre yaptık . Oteli ikramları ilgi ve yakın bulunmaları ve hocalarımız çok iyi alakadar oldular. Allah Razı olsun hepsinden , umremiz hem feyizli ve hemde manevi olarak çok değerler kazandık , herzaman gelmek üzere dualarımızı ilettik .Rabbim umremizi kabul etsin ..

- Çiğdem Kaşıkırık

Çok güzeldi çok memnun kaldık hizmetlerinden otelleri olsun yemekleri servisleri ilgileri hocaları olsun çok iyidi herkese tavsiye ederim allah bir daha nasip ederse gitmeyi uine asaf turuzimi seçerim allahın izni ile

- Yasema geyik

Asaf turizm adına teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun her şey çok güzeldi hocalarımız çok iyi ilgilendiler

- Erhan çıkar

Selamünaleyküm cümleten 13 Aralık 2023 tarihinde ASAF Turizm ile mekke ve Medine ziyaretlerimizi 15 gün olarak gerçekleştirmiş bulunmaktayım yani daha çok yeni çok taze ASAF TURİZM yönetim ekibi ve hocalar; gayet başarılılar bizleri çok iyi yönlendirdiler, manevi olarak her anlamda dolu dolu bir umre ziyareti gerçekleştirmiş olduk eşimle beraber. Rabbim kazançlarını bereketlendirsin hayırlı müşteriler versin diyorum Allaha emanet olun

- Vehbi Turpan

Eşim ve arkadaşlarımla 13 kasım da ümreye gittim.Kemal hoca ile dolu dolu bir ibadet programı yaptım.Kemal hocama sonsuz teşekkür eder,şirketinizin bereketli bol kazançlı olmasını rabbimden niyaz ederim.Bol ibadetli programdı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

- Sevcan Arslan

Eşim ve arkadaşlar ile gittiğimiz umre turu çok verimli ve bereketli geçti. Katkılarından dolayı ASAF Turizime ve değerli hocamız Kemal KANDEMİR'e sonsuz teşekkürler. Aşları ve işleri bereketli olsun.

- Zekeriya ARSLAN

Eşimle birlikte 21 kasım 1923 umresine katıldık hizmetlerinden memnun kaldık başta Muhammet emin beye kemal ve taha hocaya teşekkür ederiz

- Cemil kaşıkırık

Sevim Karakaş Saniye Çarlı Fatma Duman 3 bayan olarak hiç görmedigimiz tanımadıgımız ve yeni duydugumuz Asaf turizmi tavsiye üzeri ani gelişmeyle umre turuna müracat ettik Elhamdülillahh 21 kasım ve 4 aralık tarihlerinde umremizi yaptık çok şükür Güvenilirliği ilgileri ve samimiyetiyleriyle dolu dolu programlarıyla güzel vakit geçirerek İbadetlerimizi yerine getirmemizde büyük emek hizmet ve koruyuculuklarıyla vazifelerimizi rahat ve kolay yerine getirdik elhamdulillah ASAF grup turizm hizmet eden ekip ve hocalarımıza Ayrı ayrı teşekkür ederiz Allah razı olsun Rabbim işlerini baki hizmetlerini daim ve salih eylesin Teşekkürler ASAF GRUP TURİZM daima dua eder dua bekleriz

-

Selamünaleyküm geçen seneden başka bir şirketten tanıdığımız Kemal KANDEMİR hocanın bu şirkete geçtiğini öğrendiğimiz için Asaf Turizmi seçtik ,Mehmet Emin beyin de ilgisi için teşekkür ederiz . Çok güzel bir ümre oldu .Özellikle Kemal hocama çok teşekkür ediyoruz ,Allah ona işinde başarılarının devamını nasip etsin ona güç kuvvet versin ,Allah ondan razı olsun . İBRAHİM VE FATMA UĞUZ

- İbrahim UĞUZ

13 kasımda Asaf Turizm ile umreye geldik. Kemal hocamız ile dolu dolu bir program yaşadık. Emeklerini Rabbim boş çevirmesin. Her anımızda yanımızda olduğunu hissettiren Taha kardeşime ve merkezde bize her türlü desteği veren Muhammet beye teşekkür ederim. Rabbim gayretlerini bereketlendirsin. Yeni bir organizasyonda görüşmek üzere.

- Zekeriya ARSLAN

İlk önce Asaf TURİZİMMM e teşekkürlerimizi borç biliriz ben bu yola çıkarken yorumlara baktım bismillah dedim he bazı arkadaşlar der kendi adamları güzel yorum yapıyor şirket hakkında asla ve asla buna sakın ama sakın kanmayın.Kemal hocamızdanda Allahrazi olsun herşey o kadar güzeldi ki bir iğneden iplik geçirirsiniz ya o kadar ince detay hizmetinde Allahrazı olsun hocam ilk gelmem Rabbim size uzun ömür versin bizimde ayağımızi ordan kesmesin ben buraya yazsam kelime yetmez o yüzden hiç bir şüphe duymadan tek atres Asaf turizm Allah razı olsun her şey çok güzeldi biz sizden Razıyız RABBİMDE sizden razı olsun inşallah ???? Aldığınız para Ananızın Ak sütü kadar helal olsun katkat tekrar görüşmek dileğiyle inşallah ????

- Fikriye Fethi tokmak

Makadonya yazıyorem 9 ocak da umre ye asaf turizimle geldik.. ümre ziyaretrimizi yapmış bulundek ben asaf tur hiç bilmizken tesadüfen internettan turla tanıştık ve kendilerinden çok memmun oldgumuzu ve teşekkürlerimizi ileteyorum allah işlerini daim ve bol müşteri versin

- NUSRAT ISENİ

13 Aralıkta umre ye asaf turizimle geldik..memlekettekiler neden burda boludan degilde istanbuldan diye cok konustular..iyiki gelmisiz..cok memnun kaldik.. hocanin hitabeti harikaydi..Rehberlik huzmeti mukemmeldi..Guler yuzu,takvasi,edebi,fedakarligi,ahlaki ihlasi samimiyeti takdire sayan bir beyefendi..Rabbim yar ve yardimcisi olsun..Maddi manevi terakki etsin..dunya ukba saadeti kendisinin ve ailesinin zurriyetinin olsun..Gerek Medine gerek Mekkede tebessum yuzunden eksik olmadi..Rabbim Rahmetiyle muamele etsin Ins..

- iBRAHİM GÖNÜLTAŞ

Her sene Bursa'dan grubumuzla umre proğramına katılıyoruz, Asaf turizm sahipleri ve çalışanlarına çok teşekkür ederim Başarılarınızın devamını dilerim Allah yardımcınız olsun.

- Bingöl Polat

bu sene 8 KASIMDA Asaf Turizm ile umre yaptım. Çok memnun kaldım. Bu fiyatlara bu hizmet çok fazla diyebilrim. Ben şahsım adıma çok beğendim. Gerçekten rehber ve hocamız çok ilgilendiler. Hepsinden Allah razı olsun. Çok memnun kaldım.

- ARİF YÜKSEL

Adıyamandan 25 Ekim umresine katıldık Firmayı internetten bulmuştuk ilkte endişelerimiz vardı taki İstanbul havalimanında firma yetkililerinin uğurlamadaki ilgileri ve Arabistan ekibinin 14 günlük hizmetlerinden memnun kaldık o kutsal toprakların manevi havasını yaşattıkları için çok teşekkür ederiz.

- Ganime KORKMAZ

Ailece şubat ayında Asaf turizmle umre yaptık genel olarak memnun kaldık Allah razı olsun kendilerinden.

- Metin BÜKÜN

Asaf Gurupla Ümre Yaptık Çok Memnun Kaldık Asaf Gurubuna ve Yavuz Hocamızada Çok Teşekkür Ederiz Rabbim Tekrar Sizlerle Hacca Gitmeyi Nasip Etsin İnşallah İnşallah

- Ahmet Kahraman

Annemle beraber Aralık ayında 15 günlük umre turuna katılmıştık hoca ve rehber arkadaşların ilgi ve alakasından çok memnun kaldık Allah razı olsun hepsinden.

- Bedri Polat

Vermiş olduğunuz ilgi ve hizmetten çok memnun kaldık. Çevremdeki esnaf arkadaşlarıma ve aile yakınlarıma Asaf Turizm ile umre yapmalarını tavsiye edeceğim. Allah nasip ederse tekrar Asaf Turizm ile umre yapmayı düşünürüm Mahmut DİKİCİ

- Mahmut Dikici

Bizlere bu manevi yerde göstermiş olduğunuz rehberlik icin çok teşekkür ederiz. Medinede ve Mekke de yavuz hocamızın anlatımlarıyla manevi atmosferi yaşıyor insan tekrar umreye gitsem firmanızı tercih ederim.

- Mücahit Çetinkaya

Gerçekten de kaliteli ortamlarda ,kaliteli personellerin sayesinde huzurlu, sorunsuz bir umre turu yaşadık.

- Kerim Özdemir

Muhammed Emin Bey ve ekibine verdikleri profesyonel hizmetlerden dolayı ailece teşekkürlerimizi sunuyoruz.

- Zeynep Yılmaz

Hizmetleri iyiydi. Ufak tefek sıkıntılar olsana Yeterince ilgilendiler sağolsunlar. Artık umreye gideceğim zaman ilk sizi tercih edeceğim.

- Ayşe Öztürk

Programdan baştan sona kadar çok memnun kaldık ve teşekkür etme gereği hissettik. Gerek çalışanların tutum ve davranışları, donanımlı olmaları, gerek sağlanan hizmet, yavuz hocamıza da ayrıca teşekkür ederiz Allah razı olsun.

- Pakize Kaya